Proč vás volá výšivka

Když si potřebujeme koupit věc denní potřeby, většinou tím řešíme nějaký problém. Kupujeme si jídlo, oblečení, věci z drogerie, bydlení nebo auto. Co, ale řešíme, když si chceme koupit něco, co úplně nepotřebujeme? Věc pro radost nebo talisman, který, jak věříme, nám přinese štěstí.

Návštěvníci Kopanic mi často říkají, že mají doma koutek, kde si skládají věci z cest, které jim pak dané lokality připomínají. Proto si kupujeme vzpomínkové kousky z informačních středisek, sbíráme kamínky a cvakáme fotky. Abychom zachytili den, kdy jsme byli spokojení. Může nám, ale výšivka přinést i jiné hodnoty?

Nemusí to být vždy problém

Když toužíte po výšivce z Kopanic, tak nemáte problém k řešení. Chcete dodat svému životu netradiční prvek a otevřít se něčemu jinému a novému. Necháváte na sebe působit dílo, jehož podstata provází lidi od nepaměti. Tyto pocity nejsou překážkou, naopak vám otevírají dveře na úžasnou duchovní cestu, která vás posune do jiných sfér.

Můžete si nad výšivkou sednout a meditovat a pak se ve vás probudí zdroj vnitřní energie. Té energie, se kterou přišla vaše duše na tento svět. Není to energie nikde zvenčí, z vesmíru nebo od druhého člověka. Je to vaše vlastní síla a vy v ní najednou rozpoznáte barvy schované ve výšivce a vaše energie se roztočí v květech a dalších symbolech výšivky.

Zůstanete stát ve své síle a jste vědomější a klidnější. Položíte hlavu na polštář s kopaničářskou výšivkou, mysl se zklidní a do nastalého ticha přijdou nové nápady úplně samy.

Nikdy se nic neděje náhodou a věřte, že pokud po výšivce z Kopanic toužíte, tak si vás sama přitáhla, protože je pravý čas pro rozšíření vašich obzorů.